5

Szkoła języków obcych Empik school Warszawa

Dodany: 19 kwietnia 2010 - Dodała: Olenka

Ocena ogólna 4.0

Wszystkich opini: 22

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Szkoła języków obcych Empik school Warszawa - Ogólnopolska sieć szkól językowych, której placówki znajdziemy w 31 miastach w Polsce. Prócz szerokiej oferty nauczania języków obcych, szkoła prowadzi także zajęcia z języka polskiego dla cudzoziemców. Nauka odbywa się według autorskiego metody nauczania: The INSELL (Interactional Sequential Language Learning).

 

Opinie (22)

Olenka Olenka, 24 czerwca 2010
tak sobie, np w IH było lepiej moim zdaniem choć też nie najlepiej

Zgłoś naruszenie zasad

GGG GGG (ip hash: FE-6E-64-7C), 10 stycznia 2011
Nie polecam tej szkoły. Zmienili warunki umowy więc zrezygnowałem i za jeden dzień nauki musiałem zapłacić 360zł. Rzecznik praw konsumenta nie pomógł (odp. negatywna od EMPIK).Pozostał tylko sąd cywilny, a na to zwykły obywatel nie ma pieniędzy.

Zgłoś naruszenie zasad

Justyna Justyna (ip hash: D1-6C-A5-A9), 12 stycznia 2011
Nie polecam tej szkoły! Dyrektorka z Gdańska Wrzeszcza robi sobie prywatę- zatrudnia i zwalnia kogo chce i jak jej się podoba. Lektorzy- nie wszyscy bez przygotowania pedagogicznego (sama mam pedagogiczne wykształcenia i mam pojęcia o nauczaniu). Chętni są i mili do czasu podpisania umowy, a jak się wypowie im umowę- to naliczają dziwne kary np za brak podania przyczyny rezygnacji każą płacić 50 zł itp. A nigdzie w umowie tego nie ma. Poza tym zapisałam się, ze względu na lektorkę, bo miałam pozytywne opinie od znajomych, których ta osoba uczy. I tylko ze względu na lektorkę podjęłam naukę w tej szkole....po 3 lekcjach bez żadnego tłumaczenia...osoba ta została zwolniona i zastąpiła ją osoba niekompetentna. Być może zna język, którego uczy, bardzo dobrze. Ale nie potrafi go nauczać. A to jest zasadnicza różnica! Poza tym lekcje są nudne, monotonne. Nie wygląda to tak jak w opisie i reklamie szkoły. Sale są ciemne, małe, bez okien- wręcz klaustrofobiczne. Nie ma sprzętu audio. Nie ma nic.....nie polecam. Są inne, lepsze szkoły!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Kasia Kasia (ip hash: FE-33-38-F0), 14 lutego 2011
Ta szkoła jest tak beznadziejna, że nikomu nie polecam. Obsługa może i jest miła, ale chodzi tylko o to, żeby zabulić mnóstwo kasy (gdzie w innych szkołach za tę cenę można przejść 2 kursy)..

Zgłoś naruszenie zasad

juluśka18 juluśka18 (ip hash: 15-4C-97-37), 27 lutego 2011
Strasznie! Obsługa nie miła. Ja osobiście chodziłam na kurs francuskiego.Przez dwa lata nic nie umiem. Nie polecam

Zgłoś naruszenie zasad

Julita Julita (ip hash: 28-03-38-14), 17 marca 2011
OSZUŚCI I ZŁODZIEJE Szkoła Empik jeżeli chodzi o poziom nauczania być może jest godna polecenia. Rezygnując z nauki naprawdę myślałam, że będę mogła polecać ją z "czystym sumieniem". Jak się okazał perfekcyjna i expresowa obsługa klienta kończy się wraz z rezygnacją z kursu. W związku z tym, że kurs opłacałam w ratach - do czego niezbędne było podpisanie umowy kredytowej z bankiem - w momencie rezygnacji Empik zobowiązuje się spłacić zaciągnięty na naukę kredyt w ciągu 14 dni od momentu obustronnego podpisania dokumentu rozliczenia. W moim przypadku nastąpiło to dnia 04.02.2011. Do dnia dzisiejszego pieniądze do banku nie wpłynęły, w zwiąku z czym kredyt za kurs, z którego zrezygnowałam zgodnie z obowiązującą umową spłacam w dalszym ciągu JA, odsetki za niezapłacone raty również będę musiała spłacać JA, a pod nr kontaktowym, który mi podano siedzi bardzo rozluźniona Pani, która uprzejmie informuje, że pieniądze nie wpłynęły i prawdopodobnie nie wpłyną. Tak więc czar prysł, i myślę, że nawet najw yższy poziom nauczania i najbogatsza oferta nie naprawią wrażenia, które SZKOŁA EMPIK pozostawia po sobie wraz z niespłaconym kredytem

Zgłoś naruszenie zasad

Sivy Sivy (ip hash: 76-D0-9F-8E), 17 maja 2011
Znam kilka szkół językowych w Warszawie ale w Empik jak do tej pory uczy mi się najintensywniej. Efekty widoczne i słyszalne. Jakość nauczania jest na wysokim poziomie. Lektorzy nie tylko znają język ale też metodycznie przygotowani (z 4 rocznych kursów 3 lektorów na 6 i 1 na 5). Jest wesoło i aktywnie. Polecam. W tym roku zapisałem też swoje dziecko. Uwielbia tam chodzić i 6 latek gada po angielsku, po każdej lekcji!

Zgłoś naruszenie zasad

gemmaa gemmaa (ip hash: 27-F7-09-01), 15 lipca 2011
Niestety, bardzo zawiodłam się na tej szkole. Za kurs musiałam zapłacić przed jego rozpoczęciem (kurs wakacyjny). Dwa dni przed rozpoczęciem dowiedziałam się, że kurs się nie odbędzie. Szkoła miała zwrócić pieniądze w ciągu 14 dni. Minęło już 15 dni i Pani przy telefonie mówi, że nic się nie da zrobić i mam cierpliwie czekać. Jak długo? Tego już się nie dowiedziałam.

Zgłoś naruszenie zasad

Ena Ena (ip hash: F4-D0-5F-D3), 26 listopada 2011
Kiepsko, kiepsko i jeszcze raz kiepsko. Empik Marszałkowska to niestety kicha. Nie za wiele mnie tam nauczono. Jak nie umiałam, tak nie umiem. Strata czasu i pieniędzy.

Zgłoś naruszenie zasad

Isca Isca (ip hash: 03-EB-B6-1C), 16 stycznia 2012
Witam, uczę sie w empiku juz na 4 kursie, wczesniej były to kursy przygotowawczy do egazaminu CAE, rewelacja, zdałam na A. Profesjonalni lektorzy, mozliwość podejscia do probnego egzaminu, poza tym maja duzy wybor materiałów, mozna poprosic lektora tez o dodatkowe. BArdzo podobał mi sie system motywacji do pracy, regularne kartkówki, testy, powtórki, zajecia oparte na ciekawych materiałach, czasami nawet na krotkich sitcomach. Teraz chodzę na hiszpański od podstaw, prowadzi je obcokrajowiec, zajecia bardzo dynamiczne, a przy okazji uczęśczam sobie jeszcze na bezpłatne konwersacje aby miec kontakt z angielskim, prowadzi je Brytyjczyk. Cena kursów nie jest niska, ale przynajmniej wiem, ze płace za bardzo dobra jakość, a przy okazji to inwestycja w siebie.

Zgłoś naruszenie zasad

Natalia Natalia (ip hash: C1-16-FA-54), 29 marca 2012
Polecam wszystkim Empik School. Przez 1,5 roku nauki zrobiłam bardzo duże postępy. Jeśli trafi sie na dobrego lektora to macie gwarancje że dużo się nauczycie. Lekcje są ciekawe, wszyscy biorą w nich udział, zawsze można liczyć na pomoc jeśli czegoś się nie wie. Dużo daje też to, że na zajęciach używa się bardzo mało języka polskiego. No i lekcje z native speakerami - REWELACJA :)

Zgłoś naruszenie zasad

Kursantka empik Kursantka empik (ip hash: FE-C5-91-06), 6 lipca 2012
Moi drodzy uczestniczyłam rok w kursie empik i wiem że nic nie wiem ;( zamiast sie uczyc gralismy w gry :kolko krzyzyk , kostki, domino ktore mialo nas nauczyc czegos... jestem za stara na takie rzeczy

Zgłoś naruszenie zasad

Judyta Judyta (ip hash: 76-14-C4-04), 15 sierpnia 2012
Nie polecam tej szkoły. Lekcje nudne mało efektywne. Dużo nudnych ćwiczeń, bardzo mało nauki mówienia.

Zgłoś naruszenie zasad

Prof. Prof. (ip hash: D9-C1-63-34), 24 sierpnia 2012
Jeśli to ma być właściwa metoda nauczania języka, to ja wymiękam... Lekcje polegają na bezustannym oglądaniu teledysków i filmów, czas upływa a pan lektor przygląda się w tym czasie panienkom zdatnym do.... Żałosne, ale prawdziwe. Na takie zajęcia, nawet gdyby ktoś mi zapłacił, nie pójdę już nigdy. Nicnierobienie, śmiertelna nuda i gapienie się jak żaba na piorun na tablicę z filmikiem nie przyniosą efektów. I nie przyniosły!

Zgłoś naruszenie zasad

Asia Asia, 7 lipca 2013
NIGDY W ŻYCIU DO TEJ SZKOŁY!!! OSZUŚCI I TO PERFIDNI! Takie numery jakie oni wykręcają to chyba nikomu nawet by się to nie śniło ! Kto to słyszał żeby po miesiącu zmieniać umowę; brak rezygnacji z kursu; musiałam z dnia na dzień zapłacić prawie 900 złotych OSZUŚCI !!!!!!! Nie polecam, koszmarna szkoła !!!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Kasia Kasia (ip hash: 63-B3-96-BF), 19 lipca 2013
Asiu, w jakim mieście tak się nadziałaś?

Zgłoś naruszenie zasad

stokrota stokrota (ip hash: 76-AD-F7-91), 28 sierpnia 2013
Nie polecam szkoły. Na 2 dni przed rozpoczęciem kursu dowiedziałam się, że jednak nie ruszy, czekam już 25 dni na zwrot środków, nie odbierają telefonów, nie udzielają informacji. Dobre traktowanie klienta kończy się wraz z dokonaniem opłaty, potem już im wszystko jedno.

Zgłoś naruszenie zasad

ala ala (ip hash: 76-AD-F7-91), 30 sierpnia 2013
Bardzo nie polecam, są mili do czasu aż dokona się płatności, w przypadku rozwiązania umowy z ich winy słuchacz czeka na zwrot pieniędzy miesiącami, jego telefony są ignorowane, nie oddzwaniają.

Zgłoś naruszenie zasad

Art Art (ip hash: 54-45-28-A5), 3 września 2013
To co się dzieje w dziale jeżyków obcych to jedna wielka granda - wpłaciłem pieniądze na kurs dziecka w czerwcu, pod koniec lipca dowiedziałem się, że kurs nie dojdze do skutku. Zwróciłem się o zwrot kosztów - wysłany fax zginął, mail nie dochodził - od miesiąca czekam na pieniądze i za każdym razem słyszę magiczne słowo "system", które uzasadnia trzymanie bez końca pieniędzy na koncie Empikschool. Serdecznie polecam kontakt z działem obsługi szkoły - osoby chyba miłe, ale zupełnie bezradne wobec działania "systemu", ale mające już wprawę w spławianiu klientów.

Zgłoś naruszenie zasad

empik school to oszuści empik school to oszuści (ip hash: FE-16-38-7E), 24 października 2013
zapisałam sie na miesięczny kurs przyspieszony, który się nie odbył. Zapłaciłam wszystkie 3 raty do banku ale zwrotu pieniędzy nie dostałam. Dodzwonić sie trudno a pracownicy są mili tylko do momentu aż podpiszesz umowę i wyciągną od ciebie kasę. Kiedy domagałam się o zwrot moich pieniędzy pani podałą mi złego maila na którego miałam napisac podanie o rozwiazanie umowy z bankiem meritum oraz prosbę o zwrot MOICH pieniędzy! Poszłąm osobiści i dałam podanie. Mieli dwa tygodnie, kiedy ostatniego dnia tego terminu dzwoni do mnie pewna pani i mówi, że są problemy i musze czekac jeszcze 10 dni. Z niechęcią zgodziłam się. Czekam następne 2 tygodnie a pieniędzy nie ma! Dzwonie do faceta z obsługi chyba po raz 3 i mówi, że jutro będą pieniądze! Paranoja! Ide z tym na policje bo to jest normalna kradzież ! Złodzieje i oszuści. Czy rzeczywiście do zapisania się na kurs jest potrzebne podpisywanie umowy z bankiem? nie ale panie zapewniaja ze to tylko formalność. Ja zapąłciłam za kurs, którego nie było a zwrotu nie mam mimo,że mineły już 2 miesiące!

Zgłoś naruszenie zasad

lloyd lloyd (ip hash: D9-14-A1-B5), 13 czerwca 2016
Podoba mi się wystrój szkoły

Zgłoś naruszenie zasad

dail dail (ip hash: D9-36-07-EC), 13 czerwca 2016
mnie się podobał kurs do FCEE

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Najlepsza szkoła języków obcych w Warszawie
Inni pretendenci w rankingu Najlepsza szkoła języków obcych w Warszawie
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry