2

Academy of New York

Dodany: 7 maja 2010 - Dodał: Tymek30

Ocena ogólna 4.0

Wszystkich opini: 11

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Amerykańska szkoła językowa w Warszawie prowadzi kursy języka angielskiego. Oferujemy kursy języka angielskiego, business English, indywidualne lekcje języka angielskiego oraz szkolenia językowe dla firm. Kursy języka angielskiego tylko z native speaker. Koncentrujemy się na nauczaniu amerykańskiej odmiany języka angielskiego jako języka obcego (ESL). Oferujemy regularne kursy językowe, stawiając na jakość i efektywność.

Academy of New York to prestiżowa akademia językowo-szkoleniowa bazująca na amerykańskim systemie i metodach nauczania języka angielskiego jako języka obcego „ESL” – English as a Second Language. Jesteśmy pierwszą amerykańską szkołą języka angielskiego w Warszawie. To, co wyróżnia naszą szkołę językową i kursy języka angielskiego, to idealna lokalizacja w centrum Warszawy, doskonała jakość oferowanych usług, wyjątkowy poziom obsługi klienta oraz program w którym kładziemy nacisk na żywy język angielski tj. związki frazeologiczne, idiomy, poprawną fonetykę i akcent. Chcemy abyś nie tylko mówił po angielsku, ale także perfekcyjnie brzmiał i był rozumiany przez swoich zagranicznych rozmówców. Dlatego wykładowcami w naszej szkole językowej są wyłącznie amerykańscy trenerzy (American Native Speaker with CELTA/TESOL degree) - doświadczeni i dyplomowani. Poprzez niekonwencjonalną strukturę kursów języka angielskiego, skuteczne materiały dydaktyczne (amerykańskie podręczniki, magazyny, DVD, gry itp.) oraz program nie tylko poprawisz swoje praktyczne umiejętności językowe i powiększysz zasób słownictwa ale zauważysz, że przełamałeś barierę i nareszcie nie boisz się posługiwać językiem angielskim. Wszystkie kursy języka angielskiego odbywają się w komfortowych wnętrzach i ciepłej atmosferze odnoszącej się do realiów amerykańskich. „The Big Apple”, czyli potoczna nazwa Nowego Jorku, to państwo w państwie, stolica świata, gdzie wszystko może się zdarzyć. Metropolia ta fascynuje swoim kosmopolitycznym charakterem, wspaniałą architekturą, różnorodnością kultur, otwartością, dlatego część tego nowojorskiego klimatu przenieśliśmy do Polski. I tym wybranym miejscem, gdzie propagujemy amerykański angielski Warszawa jest właśnie. Prestiżowa lokalizacja w samym centrum Warszawy - Złote Tarasy, najwyższa jakość obsługi klienta i świadczonych usług, nowoczesna aranżacja wnętrz, jak również niespotykany na rynku polskim program nauczania czynią naszą szkołę językową niewątpliwym liderem w branży językowej i szkoleniowej w Polsce. Każdy z nas ma indywidualne potrzeby i preferencje, dlatego zadbamy o odpowiedni dobór kursu języka angielskiego dla Ciebie lub „uszyjemy go na miarę” oferując zajęcia typu angielski one-on-one. Postaraliśmy się dla Ciebie, aby połączyć ze sobą wysoką jakość usług językowo-szkoleniowych, kursów językowych oraz innowacyjność oferty, a okazało się to możliwe dzięki współpracy z fachowcami, posiadającymi najlepsze kwalifikacje i rekomendacje, bogaty bagaż doświadczeń zdobytych w wielu państwach świata oraz niezwykłą pasję i wysokie zdolności interpersonalne.

 

Opinie (11)

LukElele LukElele (ip hash: 27-8D-1A-42), 9 czerwca 2010
ładnie i przyjemnie, całkiem miłe zajęcia i dosyć ciekawi prowadzący umiejący nauczać

Zgłoś naruszenie zasad

majeczka majeczka (ip hash: FE-C1-7E-32), 6 lipca 2010
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

mbarnecki mbarnecki (ip hash: 43-6F-A5-F4), 16 sierpnia 2010
reklama, reklama i jeszcze raz reklama- jakosc w porzadku, ale skad ceny?

Zgłoś naruszenie zasad

Ada Ada (ip hash: 1F-6F-C4-A8), 26 sierpnia 2010
Jak sie chce miec cos wartosciowego to trzeba za to zaplacic. Dla mnie cena ok, w porownaniu do konkurencji, jakosc o niebo lepsza bez dwoch zdan. POLECAM

Zgłoś naruszenie zasad

micki micki (ip hash: 76-FB-11-65), 6 listopada 2010
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

Kamila Kamila (ip hash: 76-FB-11-65), 2 grudnia 2010
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

Kotlet Kotlet (ip hash: 8F-D2-64-C7), 5 grudnia 2010
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

Sara Sara (ip hash: FE-16-85-5E), 14 stycznia 2011
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

Bartoszoo Bartoszoo (ip hash: 8F-D2-F4-03), 22 stycznia 2011
Jestem już tam ponad rok, fajne miejsce, mam dobrego lektora więc ogólnie pozytywnie

Zgłoś naruszenie zasad

Kotlet Kotlet (ip hash: 8F-D2-64-C7), 10 lutego 2011
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

pati pati (ip hash: 76-9B-A3-07), 23 sierpnia 2013
Nigdy więcej. Wygląd niestety to nie wszystko. Dlatego sie przeniosłam gdzie indziej...

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Najlepsza szkoła języków obcych w Warszawie
Inni pretendenci w rankingu Najlepsza szkoła języków obcych w Warszawie
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry