2

Juwentus

Dodany: 29 września 2011 - Dodał: Wisznia63

Ocena ogólna 4.7

Wszystkich opini: 4

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Juwentus zajmuje pozycję jednego z liderów wśród agencji ochrony w Polsce, obsługując kilkadziesiąt tysięcy kontrahentów na terenie całego kraju. Posiada biura w Bydgoszczy, Gdańsku, Katowicach, Kole, Krakowie, Łodzi, Poznaniu, Szczecinie, Warszawie, Wrocławiu i Zakopanem.

Juwentus istnieje od 1991 roku. Obecnie jest to grupa spółek połączonych kapitałowo (100% kapitału polskiego), z których każda posiada odrębną koncesję MSWiA i specjalizuje się w określonej dziedzinie ochrony mienia. Połączenie potencjału zgrupowanych spółek gwarantuje kompleksowość obsługi Klientów. Firma Juwentus ma zarówno struktury wyspecjalizowane w obsłudze dużych kontraktów, jak i komórki odpowiedzialne za niewielkie zlecenia. Umożliwia to zawsze takie zorganizowanie ochrony, aby koszty jej prowadzenia były współmierne do istniejących zagrożeń oraz do możliwości finansowych Klientów. Juwentus należy do branżowych oraz ponadbranżowych organizacji pracodawców, takich jak: Polski Związek Pracodawców „Ochrona”, Ogólnopolskie Stowarzyszenie Producentów, Projektantów i Instalatorów Systemów Alarmowych „Polalarm”, Polska Izba Ochrony Osób i Mienia, Business Center Club.
 

Opinie (4)

adaś adaś (ip hash: 28-C2-2B-0A), 26 października 2011
z juwentusa mam cały system alarmowy, u nich podpisałem umowę, oni też montowali mi całość i monitorują sygnały z systemu. Jestem zadowolony z tej funkcji powiadomień smsem :) Można trzymać rękę na pulsie :P Polecam innym.

Zgłoś naruszenie zasad

Zygajas332@wp.pl Zygajas332@wp.pl (ip hash: C1-07-CF-9F), 11 marca 2012
Zawiodłem się.Obiecywali długą pracę.Wycofali się bez ostrzeżenia ani wypowiedzenia.Oszustwo z dziadostwem.A płacili 6,50.Butów nawet nie dali .TFU !!!

Zgłoś naruszenie zasad

michal michal (ip hash: C1-7F-42-6E), 11 września 2013
Pracuje tam MAX 5 zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem kilkunastu dni po prostu szkoda slow i nie polecam tam pracować a tym bardziej jak ktoś chce chronić się ta ochrona To współczuje :D :)

Zgłoś naruszenie zasad

aaaa aaaa (ip hash: 76-A3-EC-E3), 27 lutego 2014
aaaa

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Agencje Ochrony
Inni pretendenci w rankingu Agencje Ochrony
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry