1

SUFRIN

Dodany: 14 maja 2012 - Dodał: LenaHair

Ocena ogólna 4.4

Wszystkich opini: 4

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Opis: SUFRIN to supelement diety uzupełniający dietę w biosiarkę

Strona www: ZOBACZ

Cena: 38 zł

Naturalny preparat z bio przyswajalną siarką wzbogacony olejem piniowym i lnianym. Siarka jako podstawowy składnik keratyny białka skóry włosów i paznokci odpowiada za ich prawidłowy stan i wygląd. Ponadto reguluje prace gruczołów łojowych a tym samym zapobiega nadmiernemu przetłuszczaniu się włosów.

Bio-siarka jest niezbędna do jego prawidłowego funkcjonowania, szczególnie przy: - dolegliwościach reumatycznych i zwyrodnieniowych – bio-siarka jest niezbędna do prawidłowego rozwoju chrząstek stawowych, ułatwia ich regenerację i sprawne funkcjonowanie – ponadto podobnie jak oleje lniany i piniowy zawarte w preparacie, posiada silne właściwości przeciwzapalne; - zmianach skórnych ( trądzik, łuszczyca, egzemy ) oraz dla ogólnej poprawy stanu skóry włosów i paznokci. - zaburzeniach funkcji wątroby i dróg żółciowych, szczególnie przy konieczności kuracji odtruwających – wątroba działa jak filtr oczyszczający wątrobę z toksyn, bio-siarka natomiast pomaga wątrobie w wykonywaniu czynności odtruwania oraz wspomaga produkcję kwasów żółciowych; -zachwianej równowadze psychofizycznej organizmu ( przemęczenie psychofizyczne, wycieńczenie organizmu) – bio-siarka jako składnik każdej komórki wpływa na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu, pełni rolę energetyczną uczestnicząc w wielu procesach enzymatycznych, ponadto wraz z manganem i fosforem jest niezbędna do prawidłowego funkcjonowania mózgu i układu nerwowego; - pierwszych oznakach starzenia się organizmu w celu spowolnienia i złagodzenia tego procesu – ze względu na obecność bio-siarki w strukturach białkowych każdej komórki organizmu, niektórych witaminach, hormonach i innych substancjach warunkujących prawidłowe funkcjonowanie organizmu, wpływa ona na możliwości regeneracyjne organizmu, opóźnia proces starzenia, działa energetyzująco i rewitalizująco; funkcje te wspomagają pozostałe składniki preparatu – przeciwutleniacze – olej piniowy i lniany, neutralizujące wolne rodniki, które są głównym powodem starzenia się organizmu.
 

Opinie (4)

Lilla Lilla (ip hash: 4C-C0-76-F0), 6 czerwca 2012
Dobry, skuteczny preparat. Stosowałam z córkami na włosy i skórę, niesamowita poprawa zaledwie po 2 miesiącach stosowania.

Zgłoś naruszenie zasad

Lenka Lenka (ip hash: 9D-18-33-74), 17 października 2012
Sufrinu zaczęłam używać ze względu na bardzo słabe, łamliwe włosy. Pomogło! Już po kilku miesiącach zauważyłam ogromną poprawę, wzmocniły mi się również paznokcie i nawet wygładziła cera. Tak więc bardzo polecam ten środek, działa kompleksowo oraz pozytywnie wpływa na wygląd i urodę ;)

Zgłoś naruszenie zasad

Joanna Joanna (ip hash: 03-6C-97-13), 21 sierpnia 2014
Ja nie zauważyłam większej poprawy, jeśli chodzi o łuszczycę. Natomiast skutki uboczne jakie towarzyszyły mi podczas zażywania Sufrinu były bardzo uciążliwe. Były to wzdęcia brzucha, nadmierna potliwość (kilkanaście razy w ciągu dnia oblewały mnie poty, co było bardzo nieprzyjemne i utrudniające normalne funkcjonowanie), nieprzyjemne odbijanie i "okrutnie śmierdzące bąki". Po 2-3 dniach od odstawienia Sufrinu wszystkie dolegliwości ustąpiły. Dlatego nie polecam.

Zgłoś naruszenie zasad

Znafca Znafca (ip hash: 76-57-26-C5), 12 lipca 2015
Tego typu środki są tworzone dla zysku więc jestem sceptyczny.I pisze się odżywki a nie suplementy!Ja polecam konkretne substancje ze sklepu chemicznego-tam wiadomo co jest zwykle.Te piguły to często kot w worku.

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Najlepsze suplementy na włosy i paznokcie
Inni pretendenci w rankingu Najlepsze suplementy na włosy i paznokcie
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry