4

Manhattan Języki Świata

Dodany: 26 września 2012 - Dodany przez: Manhattan

Ocena ogólna 4.0

Wszystkich opini: 29

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

GRUPY NA NASZYCH KURSACH LICZĄ DO 5 OSÓB! Ma to niewątpliwie wpływ na efektywność nauki. Kurs w takiej grupie jest wyjątkową korzystną opcją - pozwalającą dopasować tempo i sposób prowadzenia materiału do indywidualnych potrzeb uczestników. Jakość nauczania nieporównywalnie lepsza od grup 8-20 osobowych spotykanych w większości szkół językowych. Na tle innych szkół niewątpliwie wyróżnia nas wysoki profesjonalizm-zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowaną kadrę, a lektorzy nie są anonimowi jak w większości szkół językowych, każdy z nich posiada dyplom ukończenia filologii obcej, jak i dodatkowe dyplomy ukończenia prestiżowych zagranicznych uczelni, z także przygotowanie metodyczne i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków. Ponadto nauczanie jest ich prawdziwą pasją. UCZYMY PRZEDE WSZYSTKIM MÓWIĆ!

GRUPY NA NASZYCH KURSACH LICZĄ DO 5 OSÓB! Ma to niewątpliwie wpływ na efektywność nauki. Kurs w takiej grupie jest wyjątkową korzystną opcją - pozwalającą dopasować tempo i sposób prowadzenia materiału do indywidualnych potrzeb uczestników. Jakość nauczania nieporównywalnie lepsza od grup 8-20 osobowych spotykanych w większości szkół językowych. Na tle innych szkół niewątpliwie wyróżnia nas wysoki profesjonalizm-zatrudniamy tylko wysoce wykwalifikowaną kadrę, a lektorzy nie są anonimowi jak w większości szkół językowych, każdy z nich posiada dyplom ukończenia filologii obcej, jak i dodatkowe dyplomy ukończenia prestiżowych zagranicznych uczelni, z także przygotowanie metodyczne i wieloletnie doświadczenie w nauczaniu języków. Ponadto nauczanie jest ich prawdziwą pasją. UCZYMY PRZEDE WSZYSTKIM MÓWIĆ! Nauka języków obcych odbywa się w sposób dynamiczny i ciekawy. Stosując metodę komunikacyjną główny nacisk kładziemy na praktyczne używanie języka, co przydatne jest podczas wyjazdów za granicę, w pracy, czy w sytuacjach codziennych. Program nauczania jest tak opracowany, by gramatyka i słownictwo mogły być natychmiast zastosowane w rozmowach i scenkach sytuacyjnych. Uczymy żywego języka w realnych sytuacjach. Serdecznie zapraszamy! Manhattan ul. Miedziana 11 lok.7 www.manhattan-edu.pl 504 780 046, 534 967 122

 

Opinie (29)

Grzegorz Grzegorz (ip hash: 76-9B-C9-6F), 26 września 2012
Polecam tą szkołę

Zgłoś naruszenie zasad

Igor Igor (ip hash: C1-65-27-EA), 26 września 2012
Fajnie że powstają kolejne możliwości do wypowiadania się na temat szkół językowych. Generalnie uczę się angielskiego od 3 lat i nieskromnie przyznam, że jestem zadowolony ze swoich wyników i postępów w nauce. Wiele zawdzięczam szkole Manhattan, jednocześnie nie żałuję swojego wyboru i na ewentualną naukę innego języka obcego również wybrałbym Manhattan. Polecam! Naprawdę dobra szkoła!

Zgłoś naruszenie zasad

Ania Ania (ip hash: C1-65-27-EA), 26 września 2012
Polecam!Kameralna szkoła z super podejściem do kursantów!

Zgłoś naruszenie zasad

stefan stefan (ip hash: 44-4C-FE-8E), 26 września 2012
Rewelka,polecam angielski i konwersacje z amerykańskim aktorem!

Zgłoś naruszenie zasad

Wojtek Wojtek (ip hash: 54-F4-4C-74), 27 września 2012
Bardzo dobra szkoła, przesympatyczni i - co najważniejsze - rzetelni prowadzący. Dzięki małym grupom nauka idzie łatwiej i szybciej. Nie bez znaczenia jest też lokalizacja szkoły w niemal samym centrum.

Zgłoś naruszenie zasad

Syrok Syrok (ip hash: 76-D0-9B-53), 27 września 2012
Jest to do tej pory najlepsza szkoła do jakiej miałem przyjemność uczęszczać, super kadra, z pewnością zapiszę się tu w celu nauki drugiego języka. Polecam jak najbardziej

Zgłoś naruszenie zasad

basia basia (ip hash: D9-98-AA-A0), 27 września 2012
SUPER szkoła. Gwarancja 5 osób w grupie i tego sie bezwzględnie trzymają. Swietni lektorzy z indywidualnym podejściem do ucznia. Efekty nauczania murowane. Grupy zapełniaja sie bardzo szybko i potem trudno złapać tu miejsce. POLECAM!!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Andrzej Andrzej (ip hash: 54-36-F4-D1), 27 września 2012
Polecam te szkołę wszystkim którzy mają problemy z komunikacją w obcym jezyku. Lektorzy ćwiczą z kursantami bardzo fajnie. Zdziwiony byłem ,że zacząłem mówić swobodnie. Wielki profesjonalizm czego w innych szkołach nie zawsze mogłem odczuć.

Zgłoś naruszenie zasad

janusz janusz (ip hash: 81-F4-1C-03), 28 września 2012
Szkoła godna polecenia. Fajna atmosfera, sympatyczni i kompetentni lektorzy... Polecam!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Majka Majka (ip hash: 76-14-A3-93), 28 września 2012
Polecam Liczą się efekty w nauczaniu języka obcego. Ucząc się w tej szkole na efekty nie trzeba długo czekać. Każdemu polecam tę szkołę.Ja jestem bardzo zadowolona , uczęszczam już drugi rok.

Zgłoś naruszenie zasad

M M (ip hash: D9-14-1D-73), 28 września 2012
Szkoła godna polecenia!

Zgłoś naruszenie zasad

krystyna krystyna (ip hash: 54-36-F4-D1), 28 września 2012
Ta szkoła skutecznie uczy języka angielskiego. Polecam tę szkołę za profesjonalizm.

Zgłoś naruszenie zasad

M-J M-J (ip hash: D3-28-28-9F), 30 września 2012
Polecam szkole!!! Wszystko profesjonalnie i na najwyzszym poziomie!!!

Zgłoś naruszenie zasad

krecik krecik (ip hash: D3-F8-F8-75), 7 października 2012
prawda jest taka ze w szkole jezykowej najwaznijesze sa 3 rzeczy: lokalizacja (tutaj super dojazd!) cena (bardzo przystepna jak na takie warunki-bardzo male grupy gwarantowane w umowie!) no i lektorzy - doswiadczeni, wyksztalceni i przede wszystkim pozytywni ludzie, ja zapisuje sie juz kolejny samestr do Kasi - wielki profesjsonalizm:)

Zgłoś naruszenie zasad

cuddy cuddy (ip hash: 8F-A1-17-E2), 7 października 2012
a mi najbardziej podoba sie kameralna atmosfera i indywidulane podejscie do klienta. dostaje mejle z praca domowa gdy jestem nieobecna, materialy dodatkowe. sledze tez profil fb szkoly bopublikowane sa fajne ciekawostki jezykowe. nauka tam to dla mnie przyjemnosc, nie moge doczekac sie kolejnych zajec!

Zgłoś naruszenie zasad

Margaret Margaret (ip hash: D3-F8-F8-61), 7 października 2012
polecam goraco manhattan, to jedyne miejsce gdzie w koncu czuje ze nauka przynosi efekty!

Zgłoś naruszenie zasad

niusie niusie (ip hash: 76-A3-A3-AD), 8 października 2012
również polecamy to prawda ze się bardzo nie reklamują i ludzie przychodzą z polecenia znajomych lub z dobrych opinii na forach, i prawda też z tymi grupami-mają zasadę,że nie przyjmują więcej niż 5 osób i się jej trzymają, sam s zapisać były pełne po 5 osób... jestesmy bardzo zadowoloni z lektorek-uczy nas Kasia,prowadzi tam wiekszosc kursów, dodatkowo jestesmy pod wrażeniem podejścia do kursantów-mamy stały kontakt z lektorkami, dostajemy maile ze wskazówkami odnośnie nauki, nad czym mam więcej popracować itp, z cala pewnoscia nie jest sie tam anonimowym jak w innych szkolach. polecamy!

Zgłoś naruszenie zasad

Monika Monika (ip hash: FA-06-01-7E), 10 października 2012
Najlepsza szkoła w Warszawie. Kompetentni nauczyciele. Szkoła w której się uczysz a nie tylko chodzisz. !!!! Polecam

Zgłoś naruszenie zasad

kasia kasia (ip hash: 76-6D-03-4C), 10 stycznia 2013
Tu naprawdę uczysz się języka

Zgłoś naruszenie zasad

romek romek (ip hash: 54-36-F4-D1), 10 stycznia 2013
nawet nie nauczalnych potrafią nauczyć .Polecam

Zgłoś naruszenie zasad

joanna joanna (ip hash: D9-BE-76-4C), 11 stycznia 2013
jestem bardzo zadowolona

Zgłoś naruszenie zasad

kornelia kornelia (ip hash: 27-F3-18-37), 6 sierpnia 2013
Szkoła rewelacyjna, choć trudno się o niej dowiedzieć i znaleźć;) nie reklamują się w ogóle. Grupy rzeczywiście do pięciu osób i ani jednej więcej co jest mega. Na lekcji dużo się mówi i ćwiczy struktury gramatyczne w mówieniu. Polecam świetnych lektorów z tej szkoły. No i jako jedynie mają kurs semestralny w wakacje, czyli normalnie przez całe wakacje po 2 razy w tygodniu, można pogodzić z pracą, nie tak jak w przypadku intensywnych.

Zgłoś naruszenie zasad

Piotr Piotr (ip hash: 76-E2-3D-1D), 17 października 2013
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

robert robert (ip hash: 98-1D-E1-EE), 4 kwietnia 2014
Do głąba powyżej: Jestem uczniem szkoły Manhattan.Właścicielka szkoły Manhattan przesłała nam to forum, abyśmy wpisali szczere oceny. Cały ten ranking stworzony jest przez pewnego właściciela szkoły, o której pełno komentarzy w internecie pisanych przez podstawionych ludzi.Dlatego też pani Katarzyna poprosiła, abyśmy wpisali swoje prawdziwe, szczere oceny. Bardzo cenię sobie kursy w tej szkole i Panią Kasię, grupy są rzeczywiście tylko do 5 osób i bardzo dużo się mówi podczas lekcji. Rewelacyjna atmosfera, lekcje to czysta przyjemność. Pozdrawiam serdecznie cały Wasz zespół, jesteście świetni!

Zgłoś naruszenie zasad

hania hania (ip hash: D9-3C-EC-1F), 12 czerwca 2016
Komentarz usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

eki eki (ip hash: C1-CF-E3-65), 13 czerwca 2016
Polecam Manhattan, dobra szkoła. Według mnie najlepsza w Warszawie, małe grupki i sporo ciekawych konwersacji.

Zgłoś naruszenie zasad

jiuu jiuu (ip hash: D9-14-A1-B5), 13 czerwca 2016
Ja też polecam Manhattan, spoko ceny spoko szkoła

Zgłoś naruszenie zasad

hania hania (ip hash: D9-14-A1-B5), 13 czerwca 2016
najlepsza, do ktorej chodziłam, a mam duże porównanie. Ciekawe pomysły na powtórki słownictwa i gramatyki, mnóstwo ...

Zgłoś naruszenie zasad

Kamila Kamila (ip hash: D1-9F-08-27), 9 listopada 2017
Nie polecam nikomu.

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Najlepsza szkoła języków obcych w Warszawie
Inni pretendenci w rankingu Najlepsza szkoła języków obcych w Warszawie
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry