15

Pi School

Dodany: 13 marca 2015 - Dodany przez: Anna

Ocena ogólna 0

Wszystkich opini: 93

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Warszawa Centrum i Ochota, Pruszków, Tarczyn, Grójec, Warka, Góra Kalwaria, Piaseczno. Uczymy następujących języków: angielski, niemiecki, hiszpański, francuski, włoski, rosyjski, japoński, chiński, norweski. Uczymy dzieci, młodzież i dorosłych. Zapraszamy dzieci w wieku od 3 lat. Szkoły Językowe Pi School to nowoczesna organizacja z ludzką twarzą. Kursy językowe, które Państwu proponujemy to mieszanka najnowszych technologii edukacyjnych, nowoczesnej wiedzy metodycznej i cieplutkiej atmosfery kameralnych grup, w których lektor jest dla Ciebie.

U nas ... * Spodziewaj się pasji i zaangażowania – nie tylko na naszych kursach hiszpańskiego czy włoskiego, także nauka angielskiego i niemieckiego, mimo że najczęściej wybierana z praktycznych powodów, może być dzięki naszym lektorom równie stymulująca. * Spodziewaj się profesjonalnego kursu językowego – zaplanowanego, nadzorowanego przez metodyka. Twój lektor będzie zawsze przygotowany do zajęć. * Spodziewaj się hiszpańskiej fantazji w prowadzeniu zajęć, włoskiego smaku w doborze materiałów, francuskiego wyrafinowania w tłumaczeniu idiomów, niemieckiego porządku w planowaniu zajęć, angielskiej flegmy w oczekiwaniu na Twoje pieniądze za kurs. Rosyjska duma ujawnia się w nas tylko gdy robisz postęp językowy, czyli dość często. * Uczymy języków wymienionych nacji i jak widzisz utożsamiamy się z nimi bardzo, jednak język angielski jest najczęściej wybieranym przez naszych kursantów językiem. Proponowane przez nas kursy angielskiego stanowią najbardziej rozbudowaną część naszej oferty.
 

Opinie (93)

Ola Ola (ip hash: 43-A5-A8-14), 13 marca 2015
Ooo ! Super, że pojawiła się szkoła Pi School ! Właśnie u nich uczę się włoskiego - są extra. Korzystne oferty, miła atmosfera, motywują do pracy no i lektorzy też na wysokim poziomie !!

Zgłoś naruszenie zasad

Tobiasz Tobiasz (ip hash: D9-97-85-C4), 20 kwietnia 2015
Ja tam chodzę na angielski i chwalę sobie szkołę - wiele można się nauczyć!

Zgłoś naruszenie zasad

Omenna Omenna (ip hash: C1-1F-18-06), 27 kwietnia 2015
Uczę się u nich niemieckiego i jest bardzo porządnie! zajęcia uromozaicane, lektorzy pomocni, bardzo fajnie się tam czuję!

Zgłoś naruszenie zasad

Michalinka Michalinka (ip hash: EE-EC-65-32), 22 lipca 2015
Miła atmosfera - sprzyjająca nauce, ciekawe metody, fachowa kadra i co ważne dla mnie motywują do rozmów. Nauka języka bez rozmów to według mnie nie nauka. Jestem zadowolona z wyboru Pi School.

Zgłoś naruszenie zasad

imoriginal imoriginal (ip hash: BD-55-9F-3C), 19 sierpnia 2015
Podpisuję się pod pozytywnymi opiniami. Nowoczesne metody nauczania połączone z symoatyczną atmosferą- czego chcieć więcej?;)

Zgłoś naruszenie zasad

Karola Karola (ip hash: FE-AA-A4-7E), 20 stycznia 2016
Bardzo dobra szkoła. Oczywście, że lepiej by było gdyby uczyli dobrze w szkole publicznej ale tu można za niewielkie pieniądze poznać język perfect!

Zgłoś naruszenie zasad

Eleonora Eleonora (ip hash: E4-1F-55-69), 26 stycznia 2016
Ja chodzę do pi school dodatkowo na język angielski . I jak narazie jestem bardzo zadowolona co zreszta przekłada się na moje oceny w szkole . Poza tym zdaje mature w tym roku na rozszerzeniu .

Zgłoś naruszenie zasad

Ewa Ewa (ip hash: FE-AA-A4-7E), 22 lutego 2016
bardzo dobrze, ze tu są bo warto ich pochwalić - dzięki nim mój język angielski znacznie się poprawił! bardzo mili, kompetentni nauczyciele i co zaskakujące jak na tą jakość i warszawę ceny mają mega atrakcyjne

Zgłoś naruszenie zasad

Numbr one Numbr one (ip hash: E4-1F-01-7F), 15 marca 2016
Ja z kolei uczę się w pi school języka hiszpańskiego , jestem bardzo zadowolona z efektów nauczania. Poza tym podoba mi się możliwość naukiw domu, czyli że lektor przyjeżdża do mnie na zajęcia .Cennik i warunki umowy przejrzyste, wszystko jest nawet na ich stronie wypisane .

Zgłoś naruszenie zasad

Ilona Ilona (ip hash: 35-C9-38-33), 16 marca 2016
ogromny plus dla nich za to, że tak ciekawie i dobrze prowadza zajecia a przy tym maja naprawde konkurencyjna oferte. od kilku miesiecy ucza mnie angielskiego ale juz w nowym roku zaczne chyba jeszcze hiszpański

Zgłoś naruszenie zasad

fransisca fransisca (ip hash: A5-62-FE-A8), 21 marca 2016
moja 6 letnia córka uczęszcza do pi school na język niemiecki , jestem bardzo zadowolona z podejścia lektorów do małych dzieci oraz ze sposobu w jaki te zajęcia sa prowadzone

Zgłoś naruszenie zasad

popek popek (ip hash: A5-37-6F-35), 25 marca 2016
dla mnie bardzo dużym plusem w szkole pi school była mozliwośc zajęć indywidualnych . nie lubię zajęć w grupie z tego względu ,że nie wynoszę z tych lekcji tyle co z zajęć indywidualnych.

Zgłoś naruszenie zasad

Bar Bar (ip hash: E4-1F-01-85), 14 kwietnia 2016
mnie szkoła pi school wiele nauczyła , wiele wyniosłam z zajęć. lektorzy w tej szkole świetnie przygotowują do egzaminów czy to maturalnych czy innych takich jak fce czy cae , pet itd .

Zgłoś naruszenie zasad

yogi yogi (ip hash: 9D-EB-07-CF), 28 kwietnia 2016
wg mnie szkoła na przyzwoitym poziomie w kwestii nauki, widać, ze stawiają na młodą i dynamiczną kadrę. co nastraja do nauki. jak dla mnie tylko ludzie z pasją są w stanie zarazić kogoś tym samym.

Zgłoś naruszenie zasad

AnnaW AnnaW (ip hash: 6C-6C-6C-58), 1 maja 2016
Dobra szkoła, z dobrą metodą nauczania, dużo się mówi, przynajmniej na hiszpańskim, odpowiedni poziom. jestem zadowolona

Zgłoś naruszenie zasad

Natalia Natalia (ip hash: E4-1F-53-34), 13 maja 2016
Ja polecam tą szkołe każdemu kto chce posłać swojego malucha na naukę języka obcego , na prawdę warto . Mają świetne podejsćie do maluszków. Potrafią nauczyć. zachęcają dzieci do nauki poprzez zabawe

Zgłoś naruszenie zasad

Carla Carla (ip hash: 43-CF-CA-0A), 29 maja 2016
jestem zadowolona ze trafiłam do Pi School, fajne zajęcia, można się nauczyć, wiadomo że w domu też trzeba sie przyłożyć do tego, ale dobrzy prowadzący zajecia też wiele dają:)

Zgłoś naruszenie zasad

Emila Emila (ip hash: 03-42-7E-C5), 30 maja 2016
I ja również jestem zadowolona z ich nauki - odpowiedni poziom i wymagania, których brakowało mi w poprzedniej szkole. dzięki temu nauka języka idzie dość szybko i bez większego problemu

Zgłoś naruszenie zasad

Magdalena Magdalena (ip hash: 76-73-6D-C8), 14 czerwca 2016
wspaniała szkoła , wiele dzieki nim sie nauczyłam . dodam ,ze miałam straszne problemy z nauką języków obcych .gdyby nie ta szkoła , to pewnie nie zdałabym matury z niemieckiego , dziękuję ;)

Zgłoś naruszenie zasad

Sonia Sonia (ip hash: A5-62-B3-FA), 28 czerwca 2016
Szkoła świetnie przygotowuje do matury co zreszta było widac po mnie . Dzięki p school , dostałam z 100 % z matury ustnej ;)pisemna tez bardzo dobrze zdana na pewno ;)

Zgłoś naruszenie zasad

diana5 diana5 (ip hash: 76-D9-76-7F), 4 lipca 2016
polecam kursy w tej szkole, ja chodziłam na angielski, mają młodych nauczycieli którzy fajnie prowadzą zajęcia i na prawdę czegoś przydatnego uczą,trzeba czasem przysiąść do nauki, ale po to się chodzi przecież na zajęcia żeby coś osiągnąć. ode mnie dostają 5

Zgłoś naruszenie zasad

CalvinHarris CalvinHarris (ip hash: E4-1F-BE-35), 14 lipca 2016
bardzo dobrzy nauczyciele , mega fajna atmosfera i co najwazniejsze , wiele sie z tych zajęć wynosi .W moim przypadku oba kursy i angielski , i niemiecki .

Zgłoś naruszenie zasad

Janina Janina (ip hash: C1-CF-DA-D6), 26 lipca 2016
ja wybieram się do pi school od września . Idziemy razemz koleżanką na hiszpański ;)będziemy zdawac mature z tego języka więc taki kurs bardzo nam sie przyda. A z tego co wiem to uczą tam bardzo dobrzy lektorzy

Zgłoś naruszenie zasad

missed missed (ip hash: 76-73-6D-C8), 31 lipca 2016
ja uczęszczałam na kurs intensywny z angielskiego do pi school i na prawde dzięki tej szkole bez problemu poradzilam sobie jak wyjechalam do Anglii do pracy

Zgłoś naruszenie zasad

Ziaja Ziaja (ip hash: A5-62-1D-63), 18 sierpnia 2016
od września zapisałam się juz na kurs języka angielskiego do pi school . i raczej to lektor bedzie do mnie dojeżdżał do domu ;) bo nie wiem jak będę miała ułożony grafik z pracy ;)w kazdym razie taka nauka w domu byłaby dla mnie bardzo dobrym rozwiązaniem , bo nie tracilabym czasuna dojazdy

Zgłoś naruszenie zasad

Alicja1 Alicja1 (ip hash: F0-64-01-E4), 24 sierpnia 2016
Ja już po kursach z włoskiego . Ogólnie uważam,że jest to jedna z lepszych szkół językowych w Warszawie, nie jest drogo a faktycznie uczą języka. Pełen profesjonalizm w każdym calu, polecam :)

Zgłoś naruszenie zasad

Ewelina92 Ewelina92 (ip hash: 28-C5-43-64), 27 sierpnia 2016
Od września zaczynam u nich drugi rok nauki języka niemieckiego. Bardzo lubię chodzić na zajęcia. Prowadząca jest bardzo miła, grupa zgrana. No i zajęcia są ciekawe, bardzo dużo mówimy, co jest dla mnie istotne w nauce. Ogólnie oceniam wszystko na plus! Warto się zapisać.

Zgłoś naruszenie zasad

Monika Monika (ip hash: E4-1F-AC-AC), 30 sierpnia 2016
zgadzam sie z Ewelina ;) warto warto ;) ja tam zapisałam sie na hiszpański ;) podoba mi się to z,e warunki umowy sa przejrzyste ;)i fakt ,ze szkola ma tak dobre opinie . Zastanwiam się jeszcze czy nie przenieść ze tak powiem lekcji do mnie do domu , czyli zey to lektor do mnie do domu przyejżdzał;)

Zgłoś naruszenie zasad

Luiza Luiza (ip hash: 43-CF-E1-69), 4 września 2016
Polecam Pi School. Mają świetne lokalizacje, super prowadzących,. na prawdę jedna z lepszych szkół do których chodziłam i sporo się u nich uczyłam!

Zgłoś naruszenie zasad

Sabina Sabina (ip hash: C1-CF-C8-07), 24 września 2016
u mnie akurat tak się złożyło ,że wyjeżdżam do DE , w zwiazku z czym musze się uczyć niemieckiego i to intensywnie . póki co zajęcia w pi school są świetnie prowadzone .;)

Zgłoś naruszenie zasad

Arleta Arleta (ip hash: E4-1F-57-FC), 7 października 2016
Ja uczęszczam na hiszpański do pi school od września , Jak dla mnie najlpesza szkoła . Miałam do innej chodzić ale tam nie odpowiadali mi nauczyciele . a tutaj są bardzo mili i potrafią nauczyć ;)

Zgłoś naruszenie zasad

Mircia Mircia (ip hash: FE-34-C8-F8), 12 października 2016
Potwierdzam, że Pi School jest dobrą szkołą, mają ciekawe zajęcia i kursy. jeżeli się chce to mozna na prawdę bardzo dużo się nauczyć. Także polecam szkołę!

Zgłoś naruszenie zasad

Magdalena Magdalena (ip hash: 28-C2-0F-BD), 27 października 2016
polecam szkołę, zajęcia z francuskiego są naprawde fajne, małe grupy, więc dużo mówimy i więcej idzie załapać. polecam!

Zgłoś naruszenie zasad

gwiazda gwiazda (ip hash: 8F-57-D6-82), 30 października 2016
Mam zamiar zrobić certyfikat i zajecia w pi school bardzo mi pomagaja. Polecam tę szkołę!

Zgłoś naruszenie zasad

Vectoria Vectoria (ip hash: 8F-57-D6-06), 27 listopada 2016
Ja w tamtym roku zrobiłam certyfikat z angielskiego, właśnie dzięki zajęciom w pischool. Teraz chodzę na lekcje z języka niemieckiego, rynek zachodni też stoi otworem, więc teraz czas na naukę tego języka! A szkolę polecam!!

Zgłoś naruszenie zasad

Marysia12 Marysia12 (ip hash: 28-C5-A3-3B), 27 grudnia 2016
Super szkoła!! Już prawie 3 semestry nauki za mną! W przyszłym roku w wakacje jadę do Londynu! Angielski dzięki Pi School opanował już całkiem komunikatywnie ;)

Zgłoś naruszenie zasad

HankaDerdaa HankaDerdaa (ip hash: 28-C5-A3-3B), 30 grudnia 2016
Dopiero kilka miesięcy uczę się w Pi School, ale bardzo chwalę sobie zajecia. Chodzę na język rosyjski. Zajęcia są fajne, dużo mówimy, rozmawiamy ze sobą, duzo scenek - dla mnie to ogromny plus. bo uczy sie komunikować a nie tylko gramatyki, ktora tez oczywiscie jest wazna, ale dla mnie kominikacja jest na 1 miejscu. Pi School polecam kazdemu, szkoła jezykowa pierwsza klasa!!

Zgłoś naruszenie zasad

Pluszka Pluszka (ip hash: 43-CF-63-3E), 13 stycznia 2017
Szkoła fajna, dobrze dobrane grupy, ciekawe zajęcia. jest to moim zdaniem miejsce w którym można nauczyć się jezyka - jak sie bardzo chce!

Zgłoś naruszenie zasad

Tadeusz Tadeusz (ip hash: 35-45-DA-34), 20 stycznia 2017
szkola super, chodze na zajecia wieczorne, 2 razy w tyg po 1,5 h. grupa mała, bo zaledwie 3 osoby, więc zajęcia są intensywne, czuję się prawie jakby miał indywidualne korepetycje.

Zgłoś naruszenie zasad

LeochoM LeochoM (ip hash: 8F-57-D6-6D), 28 stycznia 2017
Dzisiejsze szkolenie z metody dobrego startu super, jeszcze jutro ale już dziś wystawiam ocenę, bo jestem naprawde pełna zachwytu. Ciekawie, prowadząca przygotowana, dla mnie rewelacja!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Itka Itka (ip hash: 43-CF-55-B3), 17 lutego 2017
SZkoła bardzo fajna, dobre są grupy dobrane, nauka na rownym poziomie. myślę że to były dobrze zainwestowane pieniadze!

Zgłoś naruszenie zasad

Qwert Qwert (ip hash: 35-45-DA-84), 23 lutego 2017
Musiałem doszkolić się z języka ze względu na prace. Półroczny kurs u Was bardzo dużo mi dał! Zajęcia w małych grupach są dużo bardziej efektywne! Dziękuję i na pewno będę polecał Was znajomym!

Zgłoś naruszenie zasad

Karolina542 Karolina542 (ip hash: F4-C5-76-70), 16 marca 2017
Zapisałam się w październiku na zajęcia, więc chodzę dopiero pół roku ale bardzo jestem zadowolona z kursu. Chętnie chodzę na zajęcia, grupke mały mala, więc też fajnie i na pewno więcej w takich warunkach można przyswoić wiedzy! Polecam!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Janek32 Janek32 (ip hash: C7-EA-6E-85), 18 kwietnia 2017
W dzisiejszych czasach jezyk to podstawa, a dzieki Waszej szkole naprawde sporo sie podszkoliłem i ogolnie super oceniam swoje efekty. Wiem, ze to nie tylko moja zasluga, ale tez szkoly, wiec wystawiam tutaj ocene. W pelni zasluzona.

Zgłoś naruszenie zasad

Ewrka Ewrka (ip hash: 43-CF-6D-81), 1 maja 2017
Pi School jest szkołą jedną z lepszych. ja chodziłam na zajecia z czystą przyjemnością. wiele się nauczyłam i skorzystałam!

Zgłoś naruszenie zasad

Arekk2 Arekk2 (ip hash: 28-C2-38-F0), 11 maja 2017
Polecam PiScool, bo szkoła jezykowa jest naprawde dobra. Lektorzy super, kompetentni ale też przyjaźnie nastawieni do kursantów. Ogólnie ja jestem zadowolony, więc polecam!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Janinka Janinka (ip hash: 43-CF-6D-81), 13 maja 2017
Szkoła Pi School jest ok - jestem zadowolona z nauki, sporo sie nauczyłam a co ważne - egzaminy zdane bardzo dobrze!

Zgłoś naruszenie zasad

Dominika21 Dominika21 (ip hash: FE-AC-14-37), 21 maja 2017
polecam szkołę! wysoki poziom nauczania, lektorzy wyksztalceni z zacięciem do nauczania, jestem zadowolona z kursu i az zal ze zaraz semstr się konczy, bo z checia chodze na zajecia!

Zgłoś naruszenie zasad

Sopka Sopka (ip hash: 9D-A5-D2-93), 29 maja 2017
ja jestem bardzo zadowolona z zajęć w Pi School! fajne zajecia, grupy niewielkie, ciekawie prowadzone zajęcia. widzę efekty po takich kursach - nie boje się mówić i jeżeyk nie jest juz dla mnie problemem!

Zgłoś naruszenie zasad

Tomasz Tomasz (ip hash: FE-AC-14-37), 29 maja 2017
Szkoła Pi School spełniła moje oczekiwania! Kurs prawie zakończony, założony efekt osiągnąłem, więc jestem zadowolony. Serdecznie polecam.

Zgłoś naruszenie zasad

Laurka Laurka (ip hash: F4-C5-70-82), 7 czerwca 2017
Dziękuje za kurs języka francuskiego! Dwa semestry nauki naprawdę dużo mi dały. Było intensywnie ale właśnie tego oczekiwałam. Z zajęć jestem bardzo zadowolona, więc serdecznie polecam Pi School wszystkim!!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Wojtecki Wojtecki (ip hash: A5-67-00-E4), 18 czerwca 2017
Zaczynałem kurs hiszpańskiego praktycznie od zera, kiedyś prze rok chodziłem na kurs w liceum. Po 3 semestrach swobodnie mówię, dużo rozumiem i to wszystko to efekt dobrej i cieżkiej pracy lektora z Pi School, który mega wymaga i dobrze tłumaczy. Nie wiem jak inne język iw pi school, ale hiszpański jest na dobrym poziomie!

Zgłoś naruszenie zasad

AdamZagorski AdamZagorski (ip hash: 28-C2-FE-BE), 24 czerwca 2017
Kurs niemieckiego zakończony! Dziękuje serdecznie za każdą lekcje! Efekty są, wakacje spędzam w Berlinie!!

Zgłoś naruszenie zasad

Pietruszka Pietruszka (ip hash: 03-F0-1A-C9), 26 czerwca 2017
Pi School jest naprawde dobrą szkołą jezykowa, chodziłam na kurs z niemieckiego i sporo podniosłam swoj poziom. W przyszlym semetrze mam zamiar nadal chodzic na lekcje i moze pokusze sie o certyfikat

Zgłoś naruszenie zasad

Ganga34 Ganga34 (ip hash: 03-F0-1A-C9), 28 czerwca 2017
Bardzo dobra szkoła językowa. Mój poziom znajomości języka angielskiego jest nieporównywalnie wyższy. Nie boje się już mówić w tym języku.

Zgłoś naruszenie zasad

Anastaza Anastaza (ip hash: 27-F7-45-C0), 10 lipca 2017
Polecam z czystym sumieniem Pi School. Moje dwie córeczki uczęszczają na zajęcia z języka angielskiego do grupy przedszkolaków. Widzę ogromne postępy, jestem bardzo zadowolona.

Zgłoś naruszenie zasad

AdamN AdamN (ip hash: 35-C9-8E-7F), 22 lipca 2017
Warto zapisać się na kurs, naprawdę! Nie ma efektywniejszego sposoby na naukę język! POLECAM PI SCHOOL!!!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Skarlka Skarlka (ip hash: 43-CF-EB-97), 23 lipca 2017
Szkoła bardzo fajna, ciekawe zajecia, dobrze prowadzone. widać że kadra jest przygotowana do każdych zajęć i się stara żeby to były urozmaicone zajecia!

Zgłoś naruszenie zasad

Elizabettt Elizabettt (ip hash: 8F-A5-B7-01), 25 lipca 2017
NALEŻY SIĘ NAJWYŻSZA OCENA! BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z KURSU W WASZEJ SZKOLE. JESTEŚCIE NAJLEPSI!!!! POZDRAWIAM SERDECZNIE!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Ireneusz Ireneusz (ip hash: C7-EA-07-1F), 14 sierpnia 2017
Jestem w trakcie kursu wakacyjnego z j. włoskiego. Jeszcze kilka zajęć przede mną, ale już wystawiam ocenę bo bardzo jestem zadowolony z zajęć. Sporo się nauczyłem i myślę, że na wakacjach we Włoszek bym sobie spokojnie poradził :)

Zgłoś naruszenie zasad

Patik Patik (ip hash: F2-1D-14-38), 14 sierpnia 2017
Szkoła dla mnie bomba - bardzo fajna, ciekawe zajęcia, intensywne kursy bardzo polecam!

Zgłoś naruszenie zasad

KarolinaNn KarolinaNn (ip hash: A5-76-1F-98), 19 sierpnia 2017
Zapisałam rok temu do PiSchool syna na zajęcia z angielskiego, takie dodatkowe, zeby był na wyższym poziomie niż ten w szkole. Super się podszkolił, teraz idzie do 4 klasy, a Panie uważają że opanował już materiał uczniów z 6. Więc super. I to wszystko właśnie dzięki tym dodatkowym lekcją. Także polecam szkołę serdecznie!!!

Zgłoś naruszenie zasad

sarinka88 sarinka88 (ip hash: E4-E3-E4-97), 28 sierpnia 2017
Świetna szkoła, szczególnie polecam Business English - jak ktos potrzebuje do pracy języka to przy zajęciach 2 razy w tygodniu i grupie w moim przypadku 3 osobowej jest w stanie spokojnie nauczyć się zwrotów, konstrukcji gramatycznych i poćwiczyć swobodne mówienie. Pozdrawiam :)

Zgłoś naruszenie zasad

Kasia22 Kasia22, 29 sierpnia 2017
Najlepsza szkoła w mieście! Uczęszczałam do niej chodząc do gimnazjum i liceum i teraz mój angielski jest naprawdę na wysokim poziomie. Zajęcia mają wysoki poziom i każdy jest w stanie z nich dużo wyciągnąć. Naprawdę warto!

Zgłoś naruszenie zasad

Jagoda12 Jagoda12 (ip hash: FE-C1-ED-45), 13 września 2017
Polecam tę szkołę językową z całego serca. Chodziłam do niej przez całe liceum i nie miałam żadnego problemu z maturą, nawet tą na poziomie rozszerzonym. Ważne jest, żeby trafić na fajna grupę. W dobrej atmosferze pracuje się dwa razy lepiej. Dużym plusem są nauczyciele, którzy mają ogromną wiedzę i bardzo przykładają się do zajęć. Polecam.

Zgłoś naruszenie zasad

Klaudia9 Klaudia9 (ip hash: 38-C1-3B-06), 19 września 2017
Bardzo fajna szkoła językowa, która przygotuje nas do życia i pracowania za granicą. Jeżeli komuś brakuje zdolności, a wymagają tego w pracy- powinien skorzystać z kursów oferowanych przez tę szkołę. Można bardzo szybko podnieść swoje zdolności. Zajęcia prowadzone są ciekawie i można naprawdę dużo z nich wynieść. Polecam każdemu.

Zgłoś naruszenie zasad

Mateusz17 Mateusz17 (ip hash: C9-11-64-33), 21 września 2017
Mają bardzo ciekawą ofertę kursów weekendowych. Nigdy wcześniej się z czymś takim nie spotkałem. Warto się z nią zapoznać. Trzy godzinny w sobotę powinny spokojnie wystarczyć. To byłaby bardzo intensywna, ale skuteczna nauka.

Zgłoś naruszenie zasad

Andzeeelika32 Andzeeelika32 (ip hash: 97-AC-AC-6C), 12 października 2017
Pi School jest bardzo dobrą szkołą językową. Na kurs chodzę drugi rok i w tym roku mam nadzieje, że zakończy się już certyfikatem. Wysoki poziom języka. Polecam.

Zgłoś naruszenie zasad

Paulla Paulla (ip hash: BD-55-9F-3C), 16 października 2017
Pi School ma dobre kursy biznesowe - z pracy mnie wysłano i na prawdę wiele mogłam się nauczyć! jestem bardzo zadowolona!

Zgłoś naruszenie zasad

Klaudia Klaudia (ip hash: 81-B7-2A-08), 30 października 2017
Pi School jest świetna, uczę się tam angielskiego i w momencie moje umiejętności językowe podskoczyły. Mam lepsze wyniki w szkole tylko i wyłącznie wam. Polecam i dziękuję.

Zgłoś naruszenie zasad

Zefka Zefka (ip hash: 9D-A5-BD-C5), 30 października 2017
Pi School jest szkołą bardzo fajną i sprawdzoną. Kursy maja dobrze prowadzone i doskonale przygotowują do egzaminów!polecam

Zgłoś naruszenie zasad

LukaszPPiotrowski LukaszPPiotrowski (ip hash: C7-EA-6E-37), 30 października 2017
Bardzo dobra szkoła językowa. Ogromny plus dla lektorów, którzy uczą "konkretów" , duży nacisk na wymowę. Mi bardzo kurs się podoba, mam zamiar go kontynuować. Poważnie też myślę o certyfikacje. Myślę, że z Waszą pomocą mogłoby mi się udać.

Zgłoś naruszenie zasad

MikołajBiałach MikołajBiałach (ip hash: 35-C9-EB-03), 11 listopada 2017
Teraz język angielski to już podstawa, a dzięki Wam mam możliwość jego nauki. Sam nie osiągnąłbym takiego poziomu, jak teraz. Z chęcia chodzę na wszystkie zajęcia. Polecam serdecznie Pi School!

Zgłoś naruszenie zasad

Kasia Kasia (ip hash: BD-55-9F-3C), 13 listopada 2017
Pi School jest dobrą, porządną firmą i sporo się można u nich nauczyć. Dodatkowo sa zajęcia są fajnie prowadzone więc chodzi się do nich z wielką przyjemnością!!

Zgłoś naruszenie zasad

Ania124 Ania124 (ip hash: 81-B7-2A-69), 28 listopada 2017
To jedna z lepszych szkół językowych. Naprawdę uczą mówienia w danym języku, a nie tylko przekazują suchą wiedzę. Dzięki nim szybko opanowałam angielski. Jestem bardzo zadowolona. Polecam.

Zgłoś naruszenie zasad

Janka Janka (ip hash: 81-B7-2A-69), 29 listopada 2017
W tej szkole językowej każdy może bardzo szybko opanować język. Mi zajęło to 3 miesiące. Chciałam podszkolić swój angielski. Dzięki tym zajęciom się to udało. Jestem bardzo zadowolona. Świetna szkoła.

Zgłoś naruszenie zasad

Hhahla Hhahla (ip hash: 14-EA-14-7E), 30 listopada 2017
wszystko super, Pi School to bardzo dobra szkola jezykowa, jestem zadowolona ze wlasnie tutaj zapisalam syna na angielski

Zgłoś naruszenie zasad

Amanda Amanda (ip hash: 9D-A5-27-E4), 26 grudnia 2017
Szkoła jest jedna z lepszych, bardzo sobie chwalę. zajęcia fajne, grupy dobrze dobrane...no i sama kwestia lektorów - widać ze maja pasję!

Zgłoś naruszenie zasad

JanuszAA JanuszAA (ip hash: 28-C5-C0-3B), 30 grudnia 2017
Syn chodzi na dodatkowe lekcje angielskiego do Pi School i gdyby nie te lekcje to w szkole nic by sie nie nauczyl. Kurs jest prowadzony naprawde fajnie, zgodnie z mozliwosciami dzieci. Ja jestem zadowolony. Syn tez.

Zgłoś naruszenie zasad

Nnnaaa32 Nnnaaa32 (ip hash: 28-C5-C0-3B), 31 grudnia 2017
polecam Pi School, bardzo dobre kursy językowe, zapisujcie się!

Zgłoś naruszenie zasad

Barraba Barraba (ip hash: BD-55-9F-3C), 26 stycznia 2018
Pi School jest fajną szkołą, polecam, ja się sporo nauczyłam - kursy bardzo fajne.

Zgłoś naruszenie zasad

Dorris Dorris (ip hash: BD-55-9F-3C), 29 stycznia 2018
Bardzo mi ta szkoła odpowiada, sporo wiedzy, urozmaicane zajęcia, lektorzy pomocni i sympatyczni. Zadowolona jestem z wyboru szkoły!

Zgłoś naruszenie zasad

Hania Hania (ip hash: 81-B7-2A-69), 30 stycznia 2018
Świetna szkoła językowa dla tych, którzy chcą szybko się nauczyć języka. Nauczyciele ciekawie prowadzą zajęcia i szybko można opanować język. Nauczyłam się tutaj angielskiego. Dziękuję i polecam. Świetni nauczyciele.

Zgłoś naruszenie zasad

zamknii zamknii (ip hash: 28-C5-C0-3B), 30 stycznia 2018
TEZ BARDZO JESTEM ZADOWOLONA Z KURSU Z ANG W PI SCHOOL. JUZ DRUGI ROK MOJ NAUKI U WAS. CHCE ZAKONCZYC NAUKE Z CERTYFIKATEM I W TYM ROKU MUSI MI SIE UDAC. CZUJE ZE Z WAMI DAM RADE! DZIEKI!!!

Zgłoś naruszenie zasad

Ala Ala (ip hash: 81-B7-2A-69), 31 stycznia 2018
Szybko można nauczyć się języka dzięki takim kursom. Nauczyłam się z wami angielskiego i to w krótkim czasie. Zajęcia tutaj są prowadzone bardzo ciekawie, co umożliwia szybką naukę. Warto tutaj się uczyć.

Zgłoś naruszenie zasad

MagdalenaWoznikk MagdalenaWoznikk (ip hash: 28-C5-C0-3B), 31 stycznia 2018
ja w tamtym roku chodziłam na kurs wakacyjny z hiszpańskiego, w te wakacje tez planuje podszkolić się z kolejnego jezyka. Poliglota nie jest, ale fajnie ze sa takie kursy, bo można trochę podlapac jezyka ;)

Zgłoś naruszenie zasad

Asia Asia (ip hash: 81-B7-2A-86), 8 lutego 2018
W końcu nauczyłam się angielskiego. To świetna szkoła językowa. Warto tutaj się uczyć, bo zajęcia nie są nudne. Szybko można opanować podstawy języka. Tylko się uczyć tutaj. Na pewno się opłaca tutaj uczyć.

Zgłoś naruszenie zasad

Tulla Tulla (ip hash: BD-55-9F-3C), 19 lutego 2018
Nie jest to pierwsza szkoła językowa do której się zapisałam ale jestem z niej bardzo zadowolona. Mają fajnych lektorów i ciekawe zajecia. Także chodzę do nich z wielką przyjemnością!

Zgłoś naruszenie zasad

Michał Michał (ip hash: 81-B7-2A-AC), 22 lutego 2018
Długo zbierałem się do nauki angielskiego. U was mi się to udało. Zajęcia były prowadzone ciekawie i na najwyższym poziomie. Jestem zadowolony z efektów. Teraz swobodnie komunikuję się po angielsku. Polecam tę szkołę.

Zgłoś naruszenie zasad

Asia Asia (ip hash: 8F-57-A5-F7), 23 marca 2018
Musiałam przypomnieć sobie podstawy angielskiego i z wami mi się to udało. Super szkoła. Można w krótkim czasie nauczyć się naprawdę wiele z wami. Polecam takie zajęcia.

Zgłoś naruszenie zasad

Amelia Amelia (ip hash: 9D-A5-63-70), 25 marca 2018
ja jestem bardzo zadowolona z Pi School - szkoła jest świetna, mają dobrych prowadzących i same zajęcia to czysta przyjemność!

Zgłoś naruszenie zasad

Kathy Kathy (ip hash: 35-D3-09-76), 16 kwietnia 2018
Świetna szkoła językowa!!! Już pomału zbliżamy się do końca semestru i jestem bardzo zadowolona z poziomu jaki osiągnęłam, ale to w dużej mierze dzięki świetnym lektorom. Ode mnie duuuuży pozytyw!

Zgłoś naruszenie zasad

alebuska alebuska (ip hash: A5-67-0F-BD), 5 dni temu
Super szkoła, lektor się przykłada do zajęć i są efekty. Chodzę na angielski już 3 semestr i swobodnie mówię, bez stresu. O taki efekt mi chodziło

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Najlepszy kurs języka angielskiego
 • nkal, 28 lipca 2015

  Opinia o Szkoła Językowa Smile School Bydgoszcz

  Miałam przyjemność w tym roku uczyć się w smile school i chce podzielić się spostrzeżeniami. Są ...

 • MArek, 29 kwietnia 2015

  Opinia o Szkoła Językowa Smile School Bydgoszcz

  Witam, chciałbym coś napisać o metodzie przede wszystkim. Jest prawie bez zarzutu. Jedyna rzecz, to fakt ...

 • Agnieszka W., 25 sierpnia 2014

  Opinia o Szkoła Językowa Smile School Bydgoszcz

  Szkoła naprawdę godna polecenia, dobra metoda nauczania i bardzo fajni ludzie. Widać, że każdemu się chcę. ...

 • Ania, 19 sierpnia 2014

  Opinia o Szkoła Językowa Smile School Bydgoszcz

  Moje dziecko chodzi na kurs indywidualny do Pani Doroty i jest bardzo zadowolone. Syn nie chce ...

 • krystyna, 3 czerwca 2014

  Opinia o Szkoła Językowa - Europa Języków

  Ten komentarz został usunięty ze względu na złamanie zasad regulaminu serwisu.

 • Kinia, 29 stycznia 2014

  Opinia o Warsaw Study Centre

  Zapisałam moje dziecko na zajęcia z j. angielskiego przy Włodarzewskiej 55(mieszkamy blisko) i zdecydowanie polecam szkołę. ...

 • Emilia, 26 listopada 2013

  Opinia o Szkoła Językowa - Europa Języków

  Znakomita szkoła, ucza w niej życzliwi i sympatyczni lektorzy, którzy potrafią zarazić swoją pasją inne osoby, ...

 • Arek Z, 19 listopada 2013

  Opinia o Angielski. No problem!+ podstawowy

  Sama metoda nauki jest OK, ale w tym kursie czegoś brakuje. Jeśli ktoś potrzebuje nauczyć się słówek ...

 • Magda, 4 października 2013

  Opinia o Szkoła Językowa - Europa Języków

  Miałam bardzo duże problemy z językiem rosyjskim w szkole, dzieki indywidualnym korepetycją z Europy Języków moje ...

 • Asia, 26 września 2013

  Opinia o Szkoła Językowa - Europa Języków

  Jestem zadowolona z postępów moich dzieci w nauce angielskiego, chętnie chodzą na zajecia, i bardzo dobrze ...

Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry