1

Forma Tradition Dr. Oetker w kształcie serca 24 cm.

Dodany: 20 września 2017 - Dodała: Echo

Ocena ogólna 5.0

Wszystkich opini: 0

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Forma wykonana jest z wysokiej jakości blachy i pokryta specjalną powłoką zapobiegającą przywieraniu. Zapewnia bardzo dobre przewodzenie ciepła. Praktyczna w użytkowaniu i łatwa w utrzymaniu czystości. Gwarancja: 5 lat.

Opis produktu Czy istnieje piękniejsza forma na ciasto urodzinowe niż forma w kształcie serca? Lub czy jest piękniejszy prezent na Dzień Matki niż samodzielnie upieczone serce? Z formą w kształcie serca Dr. Oetkera „pieczenie z sercem” sprawia szczególnie wiele radości. Formy do pieczenia Dr. Oetkera zapewniają udane wypieki od wielu pokoleń. Dzięki powłoce zapobiegającej przywieraniu można bez trudu po upieczeniu wyjąć ciasto z formy. Po upieczeniu formę można z łatwością umyć pod bieżącą wodą. Cechy produktu Forma w kształcie serca ze szlachetnej czarnej blachy – pod znakiem jakości Dr. Oetkera Dobre przewodnictwo ciepła i powłoka zapobiegająca przywieraniu Łatwa w czyszczeniu/pielęgnacji Pozostałe informacje Gwarancja: 5 lat. Forma dostępna w sklepie e-oetker.pl
 

Opinie (0)

 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Najlepsze formy do pieczenia

Brak komentarzy.

Inni pretendenci w rankingu Najlepsze formy do pieczenia
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry