1

NextJoba24.com

Dodany: 12 stycznia 2018 - Dodał: NextJoba

Ocena ogólna 4.8

Wszystkich opini: 1

Twoja ocena
Kliknij na gwiazdkę aby dodać ocenę.
+ Dodaj swoją opinię

Serwis z ofertami pracy https://pl.next-jobs24.com/

Serwis pracy Next-Jobs powstał w 2010 roku. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą dostarczającą od lat klientom z całego świata wysokiej jakości usługi z zakresu rekrutacji online. Skupiamy się na budowie i rozwoju efektywnego, łatwego w obsłudze narzędzia, służącego maksymalnie skutecznej komunikacji pomiędzy Pracodawcami i Kandydatami. Wraz z naszymi Klientami tworzymy jeden z najbardziej przyjaznych, efektywnych i nowoczesnych portali pracy na świecie. Nasze największe atuty to niebywała łatwość w dostępie do tysięcy ofert pracy z całego świata oraz przejrzystość serwisu. Dzięki systematycznej selekcji ogłoszeń, dostarczamy tylko oferty pracy dobrej jakości, co pozwala skrócić czas przeglądania stron, a jednocześnie zwiększa trafność wyszukiwania. Next-Jobs wraz z serwisami partnerskimi dociera to milionów użytkowników z całego świata. Z każdym dniem staramy się być bliżej potrzeb naszych użytkowników oraz jak najlepiej spełniać ich oczekiwania. Chcemy stale podnosić poziom świadczonych przez nas usług, dlatego jesteśmy otwarci na wszelkie uwagi, sugestie oraz propozycje, które moglibyśmy wykorzystać w celu udoskonalenia i modyfikacji naszego serwisu.

 

Opinie (1)

NextJoba NextJoba, 12 stycznia 2018
mnie się podoba !

Zgłoś naruszenie zasad
 
Skomentuj

UWAGA: Komentarze łamiące regulamin (obraźliwe, oczerniające, podające nieprawdziwe informacje, podszywające się za administratora OW, z jednego IP pod różnymi nickami itp.) będą usuwane, a IP takich osób blokowane na zawsze.
Ostatnie opinie o innych pretendentach w rankingu Agencje Ochrony
 • aaaa, 27 lutego 2014

  Opinia o Juwentus

  aaaa

 • michal, 11 września 2013

  Opinia o Juwentus

  Pracuje tam MAX 5 zł na godzinę a jak trzeba wolne nie dadzą nawet z wyprzedzeniem ...

 • Zygajas332@wp.pl, 11 marca 2012

  Opinia o Juwentus

  Zawiodłem się.Obiecywali długą pracę.Wycofali się bez ostrzeżenia ani wypowiedzenia.Oszustwo z dziadostwem.A płacili 6,50.Butów nawet nie dali ...

 • adaś, 26 października 2011

  Opinia o Juwentus

  z juwentusa mam cały system alarmowy, u nich podpisałem umowę, oni też montowali mi całość i ...

Inni pretendenci w rankingu Agencje Ochrony
Nie wiesz jaki produkt jest najlepszy? Odszukaj kategorię i ranking lub wpisz w wyszukiwarkę co Cię interesuje.
Sprawdź jego pozycję w rankingu lub zaproponuj własny i poproś znajomych o ich opinie, aby Twój wybór był w 100% trafny.
Oceniaj, recenzuj produkty i rankingi wraz ze znajomymi! Pomóż innym podjąć decyzję.
Do góry